Po długiej przerwie

Ave

Nie ma żadnych niebywale ważnych przyczyn, dla których przez długi czas powstrzymywałem się od pisania. Choć dla mnie może jest taki arcyważny powód, uzasadniający każde zaniedbanie – LENISTWO. Uwielbiam tę cechę mojego charakteru (choć czasem mnie wpienia, zasadniczo jednak bilans na +). Nauczyłem się z tym żyć, i żona się uczy (acz z oporami i powoli) 😉

Dziś dowiedziałem się w REBELu, że wydawca wysłał już pierwszą partię reedytowanego TSOY’a. The Shadow of Yesterday druga wersja zawiera dodatkowe materiały, ma nową oprawę graficzną. Po lekturze 1 części jestem bardzo zbudowany postawą wydawnictwa, że podjęło się dzieła przełożenia systemu dla polskojęzycznych. Szybciej i łatwiej czyta się w języku rodzimym, ja wolę. Mechanika prosta, świat nieszczególnie duży. Mam szczerą ochotę spróbować.

A’propos próbowania. Ten rok najwyraźniej będzie stał pod bardzo szczególnym znakiem – próbowania nowości (nowości dla nas, choć niektóre z nich to wyjątkowe starocie). Dogadałem się w końcu z resztą ekipy i bierzemy się ostro do dzieła. Na tapecie będzie cały rok Beasts&Barbarians. Do tego ja zamierzam dołączyć Shaintar i być może Sundered Skies, oraz AD&D (tak, z „A”) w realiach chyba Greyhawka, choć może poszukam czegoś nie wydanego u nas – Mystara, Al Quadim… Kevin poprowadzi The One Ring. W odwodzie na 2014 lub 15 czeka Wayfarers na silniku bliskim D&D. Zapowiada się kolorowo i wygląda na to, że będę miał stale nowe źródło tak potrzebnych mej chaotycznej duszy bodźców. Jest pięknie. A jak będzie? Czas pokaże.

 

 

Informacje o mrufon

Ich komme aus Russland und liebe Kiefer.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Po długiej przerwie

  1. „Kevin poprowadzi The One Ring”
    Czekam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s