ZARAZA

Na każdy wyjazd erpegowy czekamy miesiąc. Miesiąc międlenia kostek, pisania scenarów, czytania settingów – wszystko po to by jeszcze lepiej przeżyć te 2 dni łikendowego grania. Jest pełna mobilizacja, gotowość bojowa do grania i prowadzenia.

Ale czy zawsze?

Ostatni wyjazd obalił ten mit. Zebraliśmy się we trzech (Kevin, mła i KFC) w fantastycznej miejscówce EDEN niedaleko Świerzawy by zagrać w Polskę Piastów, TORa i Hunters of Alexandria. Ja miałem prowadzić trzeci epizod PP (pierwszy opisany poniżej Milickie Ślęgi, drugi niewzmiankowany tutaj to Cedynia) pt. „Kwedlinburg”. Zaczęliśmy ale szło jak po grudzie, jak krew z nosa. Nie można było się wkręcić – i to zarówno ja jako prowadzący jak i gracze. Marazm i katorga. Może za długo trwało wprowadzenie bez udziału graczy i wszyscy odpadliśmy? Nie wiem. Scenar dokańczamy w styczniu. Kevin planował poprowadzić TORa – tu nawet nie zaczęliśmy 😀 KFC prowadził Huntersów na silniku FATE, ale takeśmy się spruli (zwłaszcza MG), że nie skończyliśmy. Wieńczącej epizod walki z ghulami KFC nie pamiętał 😀 😀

Co za kurewska przypadłość nami owładnęła? Nie wiem jak tę zarazę wytłumaczyć bo chęci jak zawsze były tylko z przełożeniem na czyn wyszło gówniano.

Żeby nie było za dobrze to dowalę jeszcze z grubej rury. W sobotę rano nie mieliśmy siły w nic grać, czołgaliśmy tych Piastów do 15 i… ostatecznie padła propozycja (chyba Kevina) bym poprowadził z rękawa coś prostego do Kryształów Czasu. Zrobili więc postacie na silniku Heroes&Other Worlds i pojechaliśmy na Orchię. I cud się stał! Nagle okazało się, że w prostackim scenarze odnalazły się wszystkie zagubione owieczki! Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy jak w banalnym crawlu stworzonym ad hoc. Chyba tego nam było trzeba po intrygach i kombinacjach alpejskich w poprzednich scenarach. Klinicznie czysta rozrywka, powrót do korzeni. Co więcej – jest zamówienie na styczeń, będzie ciąg dalszy. Co tam, dla mnie bomba.

Informacje o mrufon

Ich komme aus Russland und liebe Kiefer.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „ZARAZA

  1. Enc pisze:

    Panie, to magia KC. Magia w najczystszej postaci.

  2. mrufon pisze:

    Coś jest na rzeczy bo znów jej ulegam, choć na obcym silniku 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s