POLSKA PIASTÓW cd.

12-14 III zbieramy się w Sędziszowej na kolejne łikendowe łupanie erpegowe. W składzie najprawdopodobniej: mua, Kevin, KFC, Fizyk i Lokis. Fantastyczna lokacja niedaleko Świerzawy sprawiła, że nie mam już ochoty szukać kolejnych miejsc na nasze grania. Jak powiedział Francis Fukuyama „historia poszukiwań miejsca do grania się skończyła”.

Plany na zbliżający się (ciut za wolno) łikend są obfite. Kevin po dwóch miechach przerwy podejmie TORa, ja wracam do Polski Piastów a KFC – jeśli zdąży – poprowadzi Zewa. 3 sesje przy dobrym układzie to świetny wynik jak na jeden łikend.

Teraz muszę być trochę zły – chłopaki nie ucieszą się gdy się dowiedzą, że kampanię PP będziemy kontynuować na mechanice OpenQuesta 2. Długo się z tym biłem, bieżącą mechanikę (Heroes&Other Worlds) wolę zostawić do grania w Kryształy Czasu, bo świetnie zmontowana jest w niej magia a w PP nie ma dla niej raczej miejsca. Opiłki magii kleryków pogańskich to za mało by przy niej pozostawać. Już widzę ile będzie marudzenia – i najgorsze, że będą mieli rację. Należę do AA czyli Klubu Anonimowych Zmieniaczy Mechanik i nic na to nie poradzę. Obiecuję jednak (czy na pewno?), że to ostatnia zmiana. Zataczam pętlę i wracam do ukochanego OQ2. Może tak miało być?

Informacje o mrufon

Ich komme aus Russland und liebe Kiefer.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „POLSKA PIASTÓW cd.

  1. KFC pisze:

    Panie ogarnij się! Jeszcze może Runequest II a może Legend??? 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s